Sterilizační UVC batoh

Zeptejte se

Sterilizační batoh je praktický pomocník na všechny vaše cesty, je oblíbený např. mezi maminkami díky snadné a rychlé dezinfekci svačiny a pomůcek pro nejmenší. Je vybaven silnou UV-C zářivkou a předměty uvnitř dezinfikuje během několika málo minut.

2 190 Kč bez DPH
2 650 Kč vč. DPH
Skladem

Shrnutí výkonu sterilizačního boxu

UV-C LED s vlnovou délkou 260-280nm

Kompaktní, ale prostorný

UV-C záření zničí 99,9% všech virů, bakterií

Rychlá sterilizace za pouhé 3 min.

Ideální pro použití

v domácnostech

do školy

na pracovištích

Na nákupech

Jak si vybrat ozónový generátor přesně pro vás

Volba správného generátoru je důležitá. Přečtěte si, jak vybrat odpovídající výkon generátoru a které parametry při jeho výběru sledovat.Bezpečné nákupy

S batohem můžete vyrazit na menší nákup a pokud máte vlastní powerbanku, batoh se při cestě domů sám postará o bezpečnou sterilizaci vašich potravin, nepřinesete si tak domů nežádoucí viry a bakterie. Sterilizační batohy jsou populární např. mezi maminkami, svačina, hračky, či pomůcky do školy, to vše lze během pár minut snadno zbavit kontaminantů, ať už jste kdekoliv.

UV-C záření jako účinná dezinfekce

Ultrafialové záření působí na DNA mikrobů, poškozuje ji a brání jejich reprodukci, silná UV-C světla uvnitř batohu zabíjí všechny známé typy virů a bakterií, působí na infikované povrchy objektů, bez rizika jejich poškození. Ultrafialové záření patří k nejúčinnějším způsobům dezinfekce.


Vysoká variabilita

Sterilizační batoh je vyroben z nepromokavého, kvalitního materiálu a díky odepínacímu popruhu je možné jej nosit i jako tašku přes rameno. Batoh má dvě kapsy pro snadné oddělení vašich věcí a přes své kompaktní rozměry pojme vše co během náročného dne potřebujete.

Snadné používání

Pomocí jediného tlačítka zapnete proces sterilizace, která trvá pouhé 3 minuty, proces můžete opakovat podle vlastní potřeby. Napájení batohu probíhá pomocí USB portu a s vlastní powerbankou můžete dezinfikovat vaše předměty i na cestách.Technické parametry

 • Vstupní napětí: AC 220 V / 60 Hz
 • Ultrafialové LED s vlnovou délkou světla 260-280 nm
 • Časovač: 3 minuty
 • Životnost zářivek: Až 10.000 hodin
 • Rozměry: 26 x 24 x 16 cm
 • *Powerbanka není součástí balení

Klíčové funkce

 • UV-C LED světlo s efektivní dezinfekcí předmětů denní potřeby
 • Účinnost proti virům a mikroorganizmům na površích věcí
 • Univerzální použitelnost, lze nosit na zádech, nebo přes rameno
 • Voděodolný materiál
 • Rychlá dezinfekce s časovačem už za 3 minuty
 • Senzor otevření pro vaši bezpečnost
 • Český návod a technická podpora
 • Záruční doba 2 roky

Ke stažení


Ozónové generátory dodáváme například pro

Siemens logo
PCR
ceska televize
UNIVERZITA PALACKEHO


Obecně o ozónu

Ozón je plyn, který se přirozeně vyskytuje v přírodě a tvoří např. ochrannou ozónovou vrstvu Země. Ve vyšších koncentracích je schopen likvidovat mikroskopické organizmy, jako jsou viry, bakterie a další, přitom však nijak nezatěžuje životní prostředí.

Po čištění ozónem

Nedlouho po aplikaci šokového čištění ozónovým generátorem se ozón sám rozloží na kyslík a nezbude po něm žádný zápach ani chemické pozůstatky. Přispívá tak k vytváření a udržování bezpečného a čistého prostředí ve vašem okolí, kancelářích i domácnosti.

Jak používat ozón k ekologické dezinfekci prostor

Dezinfekce a čištění ozónem je moderní a vysoce ekologická metoda péče o prostředí a interiéry. Podívejte se, na co se zaměřit při jeho použití a jak ji nejlépe využít.

Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.