Pomohli jsme již těmto organizacím


"Chtěli bychom Vám touto cestou upřímně poděkovat za sponzorský dar - OZONOVÉ GENERÁTORY, které jste nám, Diakonii ČCE středisku v Sobotíně věnovali. Velmi si ceníme Vašeho přístupu, který nám pomohl v dnešní těžké situaci při zvládání náročných úkolů v období pandemie COVID-19"

Lenka Bachová
ředitelka střediska
www.diakonie.cz"Děkujeme v této těžké době společnosti Ozónové-Generátory.cz za úžasnou slevu při nákupu těchto čističů. Využijeme ve všech pobočkách Za sklem (ve Zlíně, Olomouci i Praze). Díky nim máme naše prostory vždy pro práci s klienty krásně čisté a zdravé. Velice nám to v současné době koronavirové pandemie usnadňuje práci, protože díky ozónovým generátorům, nemusíme ručně dezinfikovat pomůcky, nábytek ani kliky u dveří. Děkujeme!"

Saskia Mišová
Koordinátorka společenských aktivit
www.zasklem.com
"Děkujeme za ozonátor od vaší firmy. V našem Rodinném centru jsme s ním velice spokojení a obzvláště v této době nám pomáhá naplno! Jelikož nás navštěvují maminky s malými dětmi tak je důležité aby to u nás bylo čisté a vydezinfikované. Maminky se k nám od té doby co máme ozonátor nebojí chodit a cítí se u nás více v bezpečí. Rádi bychom tyto ozonátory doporučili i ostatním. Je to výborný pomocník a skvělý doplněk nejen do organizací. Ještě jednou děkujeme za poskytnutí tohoto skvělého produktu pro naší organizaci."

Helena Simmová
Ředitelka RC Andílek z.s.
centrum-andilek.cz
"Pracujeme s ozonovými generátory pravidelně 2x v pracovním týdnu. Dodržujeme všechna opatření ohledně času, větrání, nepřítomnosti dalších osob apod. Manipulace je velmi jednoduchá, není na tom co pokazit. Vše funguje velmi dobře."

Ing. Zora Uhrová
Jdeme Autistům Naproti, z.s.
jan-olomouc.cz


Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.