Univerzální sterilizační UVC box

Zeptejte se

Sterilizační box se hodí na rychlé vyčištění všech menších předmětů denní potřeby, jako je telefon, sluchátka, peněženka, nebo i rouška. Box má prostorné úložiště i pro větší telefony a jednoduché ovládání.

1 397 Kč bez DPH
1 690 Kč vč. DPH
Skladem

Shrnutí výkonu sterilizačního boxu

UV-C světlo s příkonem 5W

pro telefon, peněženku, sluchátka apod.

UV-C záření zničí 99,9% všech virů, bakterií

funkce rychlé sterilizace do 3 min.

Ideální pro použití

v domácnostech

na pracovištích

v obchodech

Jak si vybrat ozónový generátor přesně pro vás

Volba správného generátoru je důležitá. Přečtěte si, jak vybrat odpovídající výkon generátoru a které parametry při jeho výběru sledovat.Univerzální pomocník pro každý den

UV-C světlo uvnitř boxu sterilizuje a čistí menší předměty denní potřeby, které obvykle nejsme zvyklí dezinfikovat a můžou se opakovaným mechanickým čištěním poškodit. Dezinfekce pomocí UV-C světla je rychlá, efektivní a netoxická, stačí vložit např. váš telefon, šperky, klíče nebo roušku, box zavřít a zapnout proces sterilizace.

UV-C záření jako účinná dezinfekce

Ultrafialové záření působí na DNA mikrobů, poškozuje ji a brání jejich reprodukci, silné světlo uvnitř boxu zabíjí všechny známé typy virů a bakterií, působí na infikované povrchy objektů, bez rizika jejich poškození. Ultrafialové záření patří k nejúčinnějším způsobům dezinfekce.
Snadné používání

Používání sterilizačního boxu zvládne každý, stačí zapojit pomocí dodávaného micro USB kabelu, vložit předměty které chcete vyčistit a zapnout tlačítko sterilizovat. V zápětí se ozve upozornění o zahájení dezifekce a signalizační diody ukazují probíhající proces. Dezinfekce zabere pouhé 3 minuty. Sterilizační box si díky jeho kompaktním rozměrům můžete brát všude s sebou, zároveň je ale dostatečně prostorný a pojme i větší telefon nebo peněženku. Zajímavá je i funkce aromaterapie, do zásobníku můžete nakapat svůj oblíbený aromatický olej a přístroj příjemně provoní, třeba váš pracovní stůl.
Technické parametry

  • Výkon UV-C lampy: 5W
  • Vstupní napětí: DC5V
  • Ultrafialový paprsek s vlnovou délkou světla 254 nm
  • Rozměry: 21,8 x 18,2 x 5,3 mm

Klíčové funkce

  • UV-C světlo s efektivní dezinfekcí předmětů denní potřeby
  • Účinná proti virům a mikroorganizmům na površích věcí
  • Univerzální použitelnost, pro každý pracovní stůl či domácnost
  • Sterilizace za 3 minuty
  • Český návod a technická podpora
  • Záruční doba 2 roky


Ke stažení


Ozónové generátory dodáváme například pro

Siemens logo
PCR
ceska televize
UNIVERZITA PALACKEHO


Obecně o ozónu

Ozón je plyn, který se přirozeně vyskytuje v přírodě a tvoří např. ochrannou ozónovou vrstvu Země. Ve vyšších koncentracích je schopen likvidovat mikroskopické organizmy, jako jsou viry, bakterie a další, přitom však nijak nezatěžuje životní prostředí.

Po čištění ozónem

Nedlouho po aplikaci šokového čištění ozónovým generátorem se ozón sám rozloží na kyslík a nezbude po něm žádný zápach ani chemické pozůstatky. Přispívá tak k vytváření a udržování bezpečného a čistého prostředí ve vašem okolí, kancelářích i domácnosti.

Jak používat ozón k ekologické dezinfekci prostor

Dezinfekce a čištění ozónem je moderní a vysoce ekologická metoda péče o prostředí a interiéry. Podívejte se, na co se zaměřit při jeho použití a jak ji nejlépe využít.

Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.