Multifunkční sterilizační UVC box

Zeptejte se

Sterilizační box se hodí na rychlé vyčištění všech menších předmětů denní potřeby, jako je telefon, sluchátka, peněženka, nebo i rouška. Box je vybaven bezdrátovou nabíječkou a na vašem pracovním stole tak bude multifunkčním a praktickým pomocníkem.

1 562 Kč bez DPH
1 890 Kč vč. DPH
Skladem

Shrnutí výkonu sterilizačního boxu

UV-C světlo s příkonem 12 W

pro telefon, peněženku, sluchátka apod.

UV-C záření zničí 99,9% všech virů, bakterií

funkce rychlé sterilizace do 1 minuty

Ideální pro použití

v domácnostech

na pracovištích

v obchodech

Jak si vybrat ozónový generátor přesně pro vás

Volba správného generátoru je důležitá. Přečtěte si, jak vybrat odpovídající výkon generátoru a které parametry při jeho výběru sledovat.Vysoká efektivita pro každodenní použití

UV-C světlo uvnitř boxu sterilizuje a čistí menší předměty denní potřeby, které obvykle nejsme zvyklí dezinfikovat a můžou se opakovaným mechanickým čištěním poškodit. Použití je snadné, stačí vložit např. váš telefon, šperky, klíče nebo roušku, box zavřít a zapnout dezinfekci. Při otevření boxu se světlo vypne a nedojde tak ke kontaktu vašich očí se silným UV-C světlem.

UV-C záření jako účinná dezinfekce

Ultrafialové záření působí na DNA mikrobů, poškozuje ji a brání jejich reprodukci, silné světlo uvnitř boxu zabíjí všechny známé typy virů a bakterií, působí na infikované povrchy objektů, bez rizika jejich poškození. Ultrafialové záření patří k nejúčinnějším způsobům dezinfekce.
Multifunkční použití

Sterilizační box umí nejen vyčistit váš telefon od škodlivých patogenů, spolu s integrovanou bezdrátovou rychlonabíječkou jej i pohodlně nabije. Telefon po sterilizaci stačí položit na víko přístroje a 10W rychlonabíječka se postará o zbytek.
Zajímavostí je funkce aromaterapie, která ještě umocní váš zážitek ze snadného a moderního způsobu dezinfekce.

2 režimy výkonu

Můžete si zvolit mezi rychlou formou čištění, která zvládne povrchovou dezinfekci do 1 minuty a hlubokou dezinfekcí předmětů, která zabere necelých 5 minut. Vše nastavíte během sekundy jediným tlačítkem, které podtrhuje moderní a jednoduchý design přístroje.Technické parametry

 • Výkon UV-C lampy: 12 W
 • Výkon nabíječky: Android 10 W, iOS 7,5 W
 • Vstupní napětí: AC 220 V / 60 Hz
 • Ultrafialový paprsek s vlnovou délkou světla 254 nm
 • Rozměry: 21 x 11 x 6cm

Klíčové funkce

 • UV-C světlo s efektivní dezinfekcí předmětů denní potřeby
 • Účinná proti virům a mikroorganizmům na površích věcí
 • Univerzální použitelnost, pro každý pracovní stůl či domácnost
 • 2 stupně výkonu, sterilizace na 1 nebo 5 minut
 • Senzor otevření víka pro vaši bezpečnost
 • Český návod a technická podpora
 • Záruční doba 2 roky


Ke stažení


Ozónové generátory dodáváme například pro

Siemens logo
PCR
ceska televize
UNIVERZITA PALACKEHO


Obecně o ozónu

Ozón je plyn, který se přirozeně vyskytuje v přírodě a tvoří např. ochrannou ozónovou vrstvu Země. Ve vyšších koncentracích je schopen likvidovat mikroskopické organizmy, jako jsou viry, bakterie a další, přitom však nijak nezatěžuje životní prostředí.

Po čištění ozónem

Nedlouho po aplikaci šokového čištění ozónovým generátorem se ozón sám rozloží na kyslík a nezbude po něm žádný zápach ani chemické pozůstatky. Přispívá tak k vytváření a udržování bezpečného a čistého prostředí ve vašem okolí, kancelářích i domácnosti.

Jak používat ozón k ekologické dezinfekci prostor

Dezinfekce a čištění ozónem je moderní a vysoce ekologická metoda péče o prostředí a interiéry. Podívejte se, na co se zaměřit při jeho použití a jak ji nejlépe využít.

Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.